Maggy van den Brand (specialist ouderengeneeskunde)

guido.van.laere@archipelzorggroep.nl

Guido van Laere (arts)

maggy.van.den.brand@archipelzorggroep.nl

Diane Bastiaans (apotheker)

diane.bastiaans@catharinaziekenhuis.nl

Joke Venema (verpleegkundige)

joke.venema@archipelzorggroep.nl

Formularium commissie:

guido.van.laere@archipelzorggroep.nl

Guido van Laere (arts)

06 - 53 62 93 69

Digitaal formularium

Apothekersassistente:  040 - 239 83 97 Distrimed Extern Catharina Ziekenhuis

Fax: 040 - 23 96 040

apotheekarchipel@catharinaziekenhuis.nl

 




Postadres Catharina ziekenhuis

Postbus 1350

5602 ZA Eindhoven


Apotheker

Diane Bastiaans (apotheker): sein 115243 via het secretariaat: 040 - 23 987 66 of via de ziekenhuiscentrale 040 - 23 99 111.

diane.bastiaans@catharinaziekenhuis.nl

Dagdienst apotheker: 040 - 23 96 378

Secretariaat apotheek: 040 - 23 98 795


Bereikbaarheid buiten kantoortijden

Telefoon ziekenhuis receptie 040 - 23 99 111

Tijdens avonden en weekenden tot 24.00 uur vragen naar “dienstdoende apothekersassistente extern”. In de nacht 24:00 - 08:30 uur vragen naar dienstdoende apotheker.


Voor het doorgeven van aanpassingen en wijzigingen / andere informatie.

Maggy van den Brand (specialist ouderengeneeskunde)

Guido van Laere (arts)

Diane Bastiaans (apotheker)

Inge van Gerwen (beleidsmedewerker)

Medicatie beleidscommissie:

Junior van der Kruijs (manager Dienst Behandeling)

guido.van.laere@archipelzorggroep.nl

maggy.van.den.brand@archipelzorggroep.nl

diane.bastiaans@catharinaziekenhuis.nl

inge.van.gerwen@archipelzorggroep.nl

junior.van.der.kruijs@archipelzorggroep.nl

Apotheek catharina ziekenhuis:

Logistiek overleg:

Manon van den Braak (verpleegkundige)

manon.van.den.braak@archipelzorggroep.nl

Janne de Koning (netwerk-verpleegkundige)

janne.de.koning@archipelzorggroep.nl

index | apotheek & logistiek | adressen en apotheek

pagina 701



INDEX

RICHTLIJNEN

EXTERNE LINKS

ARCHIPEL

klik hier voor het geven van opmerkingen / aanvullingen

LABORATORIUM

MEDIMO

APOTHEEK & LOGISTIEK

Apotheek CZE

Archipel formularium

https://verpleeghuisformularium.nl

LIJST FORMULARIUM MEDICATIE

LOGISTIEK MEDICATIE



WERKVOORRAAD MEDICATIE

ADRESSEN & APOTHEEK

WERKVOORRAAD NIET OP RECEPT

CENTRASYS DATA